Rane MP2014 Handleiding
Rane Mengpaneel MP2014
Bekijk gratis de handleiding van Rane MP2014 (24 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Rane MP2014 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

MP2014 MANUAL
RANE MP2014
MIXER MANUAL
CUE
SPLIT
CUE
CUE
I
I
MIX
FILTER
FILTER
TONE
SESSION OUT
BOOTH
LEVEL
MAIN
LEFT
RIGHT
AUX
FX
FX
FX
OFF
MIC
ON
DUCK
PHONES
PHONES
LOW
MID
HIGH
GAIN
SESSION IN
LOW
CROSSOVER
CROSSOVER
MID
SOURCE
GAIN
RESONANCE
HIGH
ISO
1B1A
II
II
MIX
FILTER
PAN
LOW
MID
HIGH
SOURCE
GAIN
2B2A
PH/CD 2AUX 2PH/CD 1AUX 1
MP2014
135 380
OL
+10
+7
+5
+3
+2
+1
0
-1
-2
-3
-5
-7
-10
-15
-24
OL
+10
+7
+5
+3
+2
+1
0
-1
-2
-3
-5
-7
-10
-15
-24
OL
+10
+7
+5
+3
+2
+1
0
-1
-2
-3
-5
-7
-10
-15
-24
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
∞
0 dB
+10
∞
0 dB
+10
∞
0 dB
+10
OFF +6
OFF +6
OFF +6
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
OFF +6
OFF +6
OFF +6
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
0
2
1
3
456
7
8
9
10
BASS TREBLE
LOW HIGH
80
225
640
1.7k 4.75k
1.0k
2.8k
8.0k
CUE MIX
Product specificaties
| Merk: | Rane |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | MP2014 |
| Gewicht: | 4700 g |
| Breedte: | 279.4 mm |
| Diepte: | 109.5 mm |
| Hoogte: | 355.6 mm |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| AUX ingang: | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.001 procent |
| Phono ingang (RCA): | 2 |
| Digitaal geluid verwerken: | 32 Bit |
| DJ mixer: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rane MP2014 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Rane
18 Juni 2025
18 Juni 2025
18 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026