Rane MP-25 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rane MP-25 (28 pagina's) in de categorie Mengpaneel. Deze handleiding was nuttig voor 79 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
1.013
Product specificaties
| Merk: | Rane |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | MP-25 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 6350 g |
| Breedte: | 302 mm |
| Diepte: | 184 mm |
| Hoogte: | 546 mm |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Aantal banden equalizer: | 5 |
| Sample rate: | 20 kHz |
| Aantal kanalen: | 4 kanalen |
| Stroomverbruik (typisch): | 12 W |
| Phono ingang (RCA): | 4 |
| Digitaal geluid verwerken: | 32 Bit |
| DJ mixer: | Ja |
Handleiding Mengpaneel Rane
18 Juni 2025
18 Juni 2025
18 Juni 2025
17 Juni 2025
17 Juni 2025
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026