Princess Compact 8 246030 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Princess Compact 8 246030 (4 pagina's) in de categorie Koffiezetapparaat. Deze handleiding was nuttig voor 24 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
269
Product specificaties
| Merk: | Princess |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | Compact 8 246030 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 1230 g |
| Type stekker: | Type F (CEE 7/4) |
| Snoerlengte: | 0.75 m |
| Gewicht verpakking: | 1469 g |
| Breedte verpakking: | 140 mm |
| Diepte verpakking: | 220 mm |
| Hoogte verpakking: | 250 mm |
| Warmhoud functie: | Ja |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vermogen: | 600 W |
| Capaciteit watertank: | 0.75 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Koffiezet apparaat type: | Handmatig |
| Koffie invoertype: | Gemalen koffie |
| Reservoir voor gezette koffie: | Kan |
| Capaciteit in kopjes: | 8 kopjes |
| Ingebouwde molen: | Nee |
| Verstelbare koffie sterkte: | Nee |
| Warmwatersysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Afneembare filterhouder: | Ja |
| Koffie maken: | Ja |
| Espresso maken: | Nee |
| Cappuccino maken: | Nee |
| Droogkookbeveiliging: | Ja |
| Koffiefilter: | Ja |
| Hotplate: | Ja |
| Warmhoudfunctie duur: | 40 min |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte: | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte: | 448 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: | 9671 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte: | 464 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet: | 60 stuk(s) |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 / 60 Hz |
| Type product: | Filterkoffiezetapparaat |
| Producten per palletlaag: | 12 stuk(s) |
| Lagen per pallet: | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet: | 10 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag: | 2 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking: | 8713016106476 |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube): | 4896 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (20 ft): | 2148 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft): | 4380 stuk(s) |
Handleiding Koffiezetapparaat Princess
24 Maart 2026
24 Maart 2026
24 Maart 2026
28 Mei 2023
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026