Princess Compact-4-All Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Princess Compact-4-All (60 pagina's) in de categorie Koffiezetapparaat. Deze handleiding was nuttig voor 18 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
60
Downloads
260
Product specificaties
| Merk: | Princess |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | Compact-4-All |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 1696 g |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 240 mm |
| Hoogte: | 240 mm |
| Waterniveau-indicator: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 2602 g |
| Vermogen: | 600 W |
| Capaciteit watertank: | 0.3 l |
| Indicatielampje: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Koffiezet apparaat type: | Volledig automatisch |
| Koffie invoertype: | Gemalen koffie |
| Reservoir voor gezette koffie: | Beker |
| Capaciteit in kopjes: | 2 kopjes |
| Ingebouwde molen: | Nee |
| Koffie maken: | Ja |
| Cappuccino maken: | Ja |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Aantal spuiten: | 2 |
| Verlichte aan-/uit knop: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220–240 V |
| Type product: | Filterkoffiezetapparaat |
Handleiding Koffiezetapparaat Princess
24 Maart 2026
24 Maart 2026
24 Maart 2026
28 Mei 2023
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026