Pioneer SC-LX59 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó SC-LX59
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer SC-LX59 (153 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 24 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Pioneer SC-LX59 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/153
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | SC-LX59 |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Gewicht: | 15300 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 441 mm |
| Hoogte: | 185 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 2.1+EDR |
| Bluetooth-profielen: | A2DP, AVRCP |
| Ondersteund audioformaat: | AAC, AIFF, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 1080p |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| RS-232 port: | 2 |
| 3D: | Nee |
| Remote (IR) ingang: | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang: | 1 |
| Ingebouwde audio decoders: | DSD, DTS Neo:X, DTS-HD, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby TrueHD |
| RS-232: | Ja |
| Video upscaling: | Ja |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 9.2 kanalen |
| Lijningang: | Ja |
| Audio A/D-converter (ADC): | 24-bit/192kHz |
| HDMI in: | 8 |
| Internet radio: | Ja |
| Internet radio services ondersteund: | vTuner |
| 12V trigger: | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| Apple docking-compatibiliteit: | Niet ondersteund |
| Digitale audio optische in: | 2 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 3 |
| Versterker: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 2 |
| Wifi: | Ja |
| AirPlay: | Ja |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | 240 W |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@8 Ohm): | 760 W |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@6 Ohm): | 190 W |
| 12V trigger ports aantal: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer SC-LX59 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
