Philips HD7466 Handleiding
Philips Koffiezetapparaat HD7466
Bekijk gratis de handleiding van Philips HD7466 (92 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Philips HD7466 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/92

HD7466
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | HD7466 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Kleur van het product: | Blue, White |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 1180 g |
| Breedte: | 195 mm |
| Diepte: | 195 mm |
| Hoogte: | 240 mm |
| Snoerlengte: | 0.88 m |
| Gewicht verpakking: | 1620 g |
| Materiaal behuizing: | Glass, Polypropylene (PP) |
| Vermogen: | 900 W |
| Snoeropslag: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Koffiezet apparaat type: | Half automatisch |
| Koffie invoertype: | Gemalen koffie |
| Capaciteit in kopjes: | - kopjes |
| Ingebouwde molen: | Nee |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Verwijderbaar zwenkfilter: | Ja |
| Koffie maken: | Ja |
| Zichtbaar waterniveau: | Ja |
| Koffiezettijd: | 9 min |
| Verlichte aan-/uit knop: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220–240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Filterkoffiezetapparaat |
| Meerdere dranken: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HD7466 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat Philips
26 Mei 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
11 April 2026
30 Maart 2026
30 Maart 2026
10 Februari 2026
2 Februari 2026
22 Januari 2026
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026