Philips HD5405 Handleiding
Philips Koffiezetapparaat HD5405
Bekijk gratis de handleiding van Philips HD5405 (64 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Philips HD5405 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | HD5405 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Kleur van het product: | Black, Chrome |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 2300 g |
| Breedte: | 210 mm |
| Diepte: | 210 mm |
| Hoogte: | 490 mm |
| Snoerlengte: | 0.88 m |
| Gewicht verpakking: | 3000 g |
| Materiaal behuizing: | Glass, Steel |
| Vermogen: | 1300 W |
| Capaciteit watertank: | 1 l |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Koffiezet apparaat type: | Half automatisch |
| Koffie invoertype: | Gemalen koffie |
| Capaciteit in kopjes: | 12 kopjes |
| Ingebouwde molen: | Nee |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Koffie maken: | Ja |
| Brouwtijd voor volle capaciteit: | 11 min |
| Verlichte aan-/uit knop: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220–240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Filterkoffiezetapparaat |
| Meerdere dranken: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HD5405 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat Philips
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
11 April 2026
30 Maart 2026
30 Maart 2026
10 Februari 2026
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
20 Mei 2026
