Philips HD7583/50 Handleiding
Philips Koffiezetapparaat HD7583/50
Bekijk gratis de handleiding van Philips HD7583/50 (70 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Philips HD7583/50 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/70

HD7583
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | HD7583/50 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 1420 g |
| Snoerlengte: | 0.88 m |
| Gewicht verpakking: | 1940 g |
| Materiaal behuizing: | Glas |
| Vermogen lamp: | 1000 W |
| Vermogen: | 1000 W |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1000 W |
| Capaciteit watertank: | 1.3 l |
| Snoeropslag: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Koffie invoertype: | Gemalen koffie |
| Capaciteit in kopjes: | 15 kopjes |
| Ingebouwde molen: | Nee |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Verwijderbaar zwenkfilter: | Ja |
| Koffie maken: | Ja |
| Zichtbaar waterniveau: | Ja |
| Koffiezettijd: | 9 min |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop: | Ja |
| Productafmetingen (B x H x D): | 220 x 220 x 290 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220–240 V |
| Type product: | Filterkoffiezetapparaat |
| Meerdere dranken: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HD7583/50 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat Philips
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
11 April 2026
30 Maart 2026
30 Maart 2026
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026