Philips FC8436 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips FC8436 (68 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 7 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
6.2 MB
Aantal pagina's
68
Downloads
934
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | FC8436 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | - g |
| Snoerlengte: | 6 m |
| Geluidsniveau: | 79 dB |
| Soort: | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Vacuüm: | 29 kPa |
| Actieradius: | 9 m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 2 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1800 W |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 340 AW |
| Soort buis: | Telescopisch |
| Materiaal buis/slang: | Metaal |
| Draaghandvat: | Ja |
| Indicator voor volle stofreservoir: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Materiaal wielen: | Rubber |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Luchtstroom: | 38 l/s |
| Aantal mondstukken: | 4 |
| Aantal luchtfilterstadia: | 5 |
| Invoervermogen (IEC): | 1600 W |
| HEPA-klasse: | HEPA 12 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Philips
28 Mei 2026
25 Mei 2026
12 Mei 2026
8 Mei 2026
28 April 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026