Philips 2000 series HU4804 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips 2000 series HU4804 (38 pagina's) in de categorie Barbecue. Deze handleiding was nuttig voor 154 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.4 MB
Aantal pagina's
38
Downloads
967
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Barbecue |
| Model: | 2000 series HU4804 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Metallic, White |
| Breedte: | 249 mm |
| Diepte: | 249 mm |
| Hoogte: | 339 mm |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Geluidsniveau: | 34 dB |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Vermogen: | - W |
| Capaciteit watertank: | 2 l |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 25 m² |
| Land van herkomst: | China |
| Filtratie: | Ja |
| Luchtkwaliteitsensor(en): | Vocht |
| AC-ingangsspanning: | 110 V |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | - m³ |
| Verdampingstechnologie: | Natuurlijk |
| Luchtzuiverings capaciteit: | Nee |
| Bevochtigingscapaciteit: | 225.52 ml/u |
| Materiaal hoofdbehuizing: | Kunststof |
| Ventilatorsnelheidsindicatoren: | Sleep, 1, 2 |
Handleiding Barbecue Philips
24 Februari 2026
29 Oktober 2025
7 Oktober 2024
7 Oktober 2024
12 Januari 2024
Handleiding Barbecue
Nieuwste handleidingen voor Barbecue
31 Mei 2026
31 Mei 2026
26 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026