Ninja OP500UK Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Ninja OP500UK (4 pagina's) in de categorie Vasaló sajtó. Deze handleiding was nuttig voor 42 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
1.229
Product specificaties
| Merk: | Ninja |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | OP500UK |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 11300 g |
| Breedte: | 420 mm |
| Diepte: | 380 mm |
| Hoogte: | 350 mm |
| Opwarmfunctie: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 0.8 m |
| Stoom koken: | Ja |
| Aantal automatische programma's: | 9 |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vermogen: | 1760 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Stop/annuleer-knop: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Draaghandvat: | Ja |
| Inhoud: | 7.5 l |
| Gebruikershandleiding gerecycleerd papier: | Ja |
| Anti-aanbaklaag: | Ja |
| Frituurfunctie: | Ja |
| Bakfunctie: | Ja |
| Meegeleverde kom: | Ja |
| Deksel openingstype: | Handmatig |
Handleiding Vasaló sajtó Ninja
12 November 2025
2 Oktober 2024
15 November 2023
9 Juli 2023
9 Juli 2023
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
1 April 2026
31 Maart 2026