Nikon WR-1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Nikon WR-1 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Videokazettás felvevő. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Nikon WR-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/40

사용설명서
무선 리모콘
Product specificaties
| Merk: | Nikon |
| Categorie: | Videokazettás felvevő |
| Model: | WR-1 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 90 g |
| Breedte: | 50 mm |
| Diepte: | 27.5 mm |
| Hoogte: | 115 mm |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 2 |
| Interface: | RF Draadloos |
| Maximumbereik: | - m |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik: | -4 - 122 °F |
| Input type: | Drukknopen |
| juiste gebruik afstandsbediening: | Digitale camera |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 50 °C |
| Batterijtechnologie: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Type batterij: | AA |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Nikon WR-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Videokazettás felvevő Nikon
23 November 2021
23 November 2021
23 November 2021
22 November 2021
22 November 2021
23 November 2021
23 November 2021
22 November 2021
22 November 2021
22 November 2021
Handleiding Videokazettás felvevő
Nieuwste handleidingen voor Videokazettás felvevő
3 September 2024
1 September 2024
21 Juli 2024
23 Oktober 2023
23 Oktober 2023
23 Oktober 2023
17 Oktober 2023
17 Oktober 2023
17 Oktober 2023
17 Oktober 2023