Nedis FNCL10PK20 Handleiding PDF Downloaden
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
44
Downloads
361
Beoordeel deze handleiding
4.1/5 (2 Beoordelingen)
Product specificaties
Merk: Nedis
Categorie: Ventilator
Model: FNCL10PK20
Soort bediening: Hefboom
Kleur van het product: Roze
Gewicht: 1550 g
Breedte: 265 mm
Diepte: 110 mm
Hoogte: 335 mm
Snoerlengte: 1.5 m
Gewicht verpakking: 3000 g
Breedte verpakking: 275 mm
Diepte verpakking: 540 mm
Hoogte verpakking: 340 mm
Soort: Huishoudelijke ventilator met bladen
Gebruikershandleiding: Ja
Materiaal behuizing: Metaal
Aantal snelheden: 2
LED-indicatoren: Nee
Type verpakking: Doos
Aan/uitschakelaar: Ja
Plaatsing: Tafel
In hoogte verstelbaar: Nee
Type stroombron: AC
Handvat(en): Ja
Afstandsbediening inbegrepen: Nee
AC-ingangsspanning: 220 - 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50 Hz
Stroomverbruik (typisch): 20 W
Ventilator diameter: 250 mm