Motus Scooty 10 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Motus Scooty 10 (50 pagina's) in de categorie Scooter. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
5.9 MB
Aantal pagina's
50
Downloads
1.485
Product specificaties
| Merk: | Motus |
| Categorie: | Scooter |
| Model: | Scooty 10 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 17800 g |
| Breedte: | 472 mm |
| Diepte: | 1200 mm |
| Hoogte: | 1170 mm |
| Gewicht verpakking: | 19100 g |
| Breedte verpakking: | 180 mm |
| Diepte verpakking: | 1180 mm |
| Hoogte verpakking: | 550 mm |
| Soort: | Klassieke step |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Motor vermogen: | 350 W |
| Maximaal gewicht belasting: | 120 kg |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen: | Android, iOS |
| Oplaadtijd: | 8 uur |
| Aanbevolen leeftijd (min): | - jaar |
| Maximum snelheid: | 20 km/h |
| Bluetooth: | Ja |
| Accu/Batterij voltage: | 36 V |
| Aantal wielen: | 2 wiel(en) |
| Display technologie: | LCD |
| Batterij capaciteit: | 15 Ah |
| Inklapbaar: | Ja |
| Afstand per acculading (max): | 60 km |
| Achterremsysteem: | Trommelrem |
| Diameter voorwielen: | 254 mm |
| Diameter achterwielen: | 254 mm |
| Zadel inbegrepen: | Nee |
| Aanbevolen geslacht: | Elk geslacht |
| Weergegeven parameters: | Battery status, Speed |
| Maximum klimhoek: | 20 ° |
| Garantieperiode: | 2 jaar |
| Maximaal motorvermogen: | 700 W |
Handleiding Scooter Motus
13 April 2026
18 November 2024
18 November 2024
15 November 2023
15 Augustus 2023
Handleiding Scooter
Nieuwste handleidingen voor Scooter
28 Mei 2026
27 Mei 2026
2 Mei 2026
30 April 2026
22 April 2026