Mikrotik wAP LR8 kit Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik wAP LR8 kit (31 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 96 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.1 MB
Aantal pagina's
31
Downloads
758
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | wAP LR8 kit |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP54 |
| SIM card type: | MiniSIM |
| Frequentieband: | 0.65 GHz |
| Certificering: | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Ingangsspanning: | 9 - 30 V |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10, 100 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 2 dBi |
| Minimale RAM: | 64 MB |
| Wifi: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 7 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 60 °C |
| Besturings -en afbeeldingseenheid: | Nee |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026