Mikrotik wAP ac LTE6 kit Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik wAP ac LTE6 kit (25 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 156 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.4 MB
Aantal pagina's
25
Downloads
310
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | wAP ac LTE6 kit |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | - mm |
| Diepte: | - mm |
| Hoogte: | - mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentie van processor: | 716 MHz |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Vermogensverbruik (max): | 16 W |
| Certificering: | CE/RED, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 16 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Soort antenne: | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 4 dBi |
| Flash memory: | 128 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 1167 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| AC-ingangsspanning: | 10 - 57 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 60 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
| Type antennerichting: | Omni-directioneel |
| Inclusief PoE-adapter: | Ja |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026