Mikrotik TG-BT5-OUT Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik TG-BT5-OUT (20 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 97 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.1 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
1.078
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | TG-BT5-OUT |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 27 g |
| Breedte: | 38 mm |
| Diepte: | 32 mm |
| Hoogte: | 16 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP69K |
| Near Field Communication (NFC): | Ja |
| Interface: | Bluetooth |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Type product: | Bluetooth-tag |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026