Mikrotik SXTsq Lite2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik SXTsq Lite2 (15 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 20 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
5.0 MB
Aantal pagina's
15
Downloads
942
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SXTsq Lite2 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 295 g |
| Breedte: | 129 mm |
| Diepte: | 129 mm |
| Hoogte: | 34 mm |
| Gewicht verpakking: | 492 g |
| Breedte verpakking: | 255 mm |
| Diepte verpakking: | 180 mm |
| Hoogte verpakking: | 45 mm |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 5 W |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10, 100 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Intern: | Ja |
| Flash memory: | 16 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 100 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Nee |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Antennefuncties: | Ingebouwde antenne |
| WAN-poort: | Ethernet (RJ-45) |
| AC-ingangsspanning: | 10 - 30 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026