Mikrotik SXT SA5 ac Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik SXT SA5 ac (27 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 13 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.0 MB
Aantal pagina's
27
Downloads
910
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SXT SA5 ac |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 65 mm |
| Hoogte: | 140 mm |
| Gewicht verpakking: | 265 g |
| LED-indicatoren: | Power, WAN, WLAN |
| Montage gereedschap: | Ja |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Frequentieband: | 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Snelstartgids: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 12 W |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Modulatie: | 256-QAM |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 13 dBi |
| Intern: | Nee |
| 5 GHz: | Ja |
| Kanaalbandbreedte: | 80 MHz |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Antennefuncties: | Ingebouwde antenne |
| Chipset: | QCA9882-BR4A-R |
| AC-ingangsspanning: | 12 - 57 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 80 °C |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026