Mikrotik SXT 6 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik SXT 6 (191 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 15 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
16.5 MB
Aantal pagina's
191
Downloads
325
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SXT 6 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 140 mm |
| Hoogte: | 56 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentie van processor: | 600 MHz |
| Processormodel: | AR9344 |
| Frequentieband: | 6 GHz |
| Type stroombron: | Power over Ethernet (PoE) |
| Vermogensverbruik (max): | 14 W |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ingangsspanning: | 7-30 V |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 16 dBi |
| Flash memory: | 16 MB |
| Bandbreedte: | 5900 - 6400 MHz |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026