Mikrotik SXT 2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik SXT 2 (5 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 17 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
1.533
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | SXT 2 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 140 mm |
| Hoogte: | 56 mm |
| LED-indicatoren: | Network, Power, WLAN |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Snelstartgids: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 11 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 10 dBi |
| Intern: | Nee |
| Flash memory: | 16 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 300 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Antennefuncties: | Ingebouwde antenne |
| AC-ingangsspanning: | 8 - 30 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026