Mikrotik RBFTC11 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik RBFTC11 (5 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 26 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
1.089
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RBFTC11 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 185 mm |
| Diepte: | 85 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af |
| Intern: | Nee |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Vezel-optische connector: | SFP |
| Fibre channel-poorten: | 1 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026