Mikrotik RB922UAGS-5HPACD Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik RB922UAGS-5HPACD (3 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 33 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
3
Downloads
233
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RB922UAGS-5HPACD |
| Kleur van het product: | Black, Green, Grey, Metallic |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 105 mm |
| Hoogte: | - mm |
| LED-indicatoren: | Status |
| Frequentie van processor: | 720 MHz |
| Processormodel: | QCA9557 |
| Aantal processorkernen: | 1 |
| SIM card type: | MiniSIM |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Frequentieband: | 4.92 - 6.1 GHz |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 17 W |
| DC voltage input: | 8 - 30 V |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| Certificering: | CE, FCC |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Opslagmedia: | Flash |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 866 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Intern: | Ja |
| Aantal SIM cards: | 1 |
| Reset button: | Ja |
| Flash memory: | 128 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 1000 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Nee |
| 5 GHz: | Ja |
| Auto MDI/MDI-X: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Netstekker: | DC-in-stekker |
| Aantal kanalen: | 3 kanalen |
| WAN-poort: | Mobiel netwerk (SIM) |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| AC-ingangsspanning: | 8 - 30 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Temperatuurbewaking: | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 1 |
| Voltagebereik Power over Ethernet (PoE): | 8 - 30 V |
| Opslagcapaciteit: | 128 MB |
| USB-poorttype: | USB Type-A |
| Spanningsbewaking: | Ja |
| Licentieniveau: | 4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026