Mikrotik RB435G Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd RB435G
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik RB435G (10 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 54 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik RB435G of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/10

RouterBOARD+435G+
Copyright* *and*Warranty*Information
*
!"#$%&'()*+,-*.%+-/0+%123*!"#$%&'()*4&1%".&152*6783*.(&2*
0+,9+5*:",)+&,2*&,;"%0+)&",*#%")/:)/-*<$*:"#$%&'()*5+=3*>"*
#+%)*";*&)*0+$*</*%/#%"-9:/-*"%*)%+,20&))/-*&,*+,$*;"%0*
=&)("9)*#%&"%*=%&))/,*#/%0&22&",*;%"0*)(/*:"#$%&'()*("5-/%3*
?"9)/%@A8?BC*?"9)/%A6C*?"9)/%@AA.*+,-*4&1%".&1*+%/*
)% +-/0+%12 *";*4 &1%" .&152*6783 * 855*)%+- /0 +%1 2*+, -*%/' &2)/%/- *
)% +-/0+%12 *+## /+ %&,'*&,*)( &2*0+ ,9 +5*+%/*)( /*#%"#/%)$*";*)(/&%*
%/2#/:)&D/*("5- /%23*
Hardware3*4&1%".&1*=+%%+,)2*+55*?"9)/%@A8?B*2/%&/2*
/E9�/,)*;"%*)(/*)/%0*";*;&;)//,*FGHI*0",)(2*;%"0*)(/*
2(&##&,'*-+)/*)"*</*;%//*";*-/;/:)2*&,*0+)/%&+52*+,-*
="%10+,2(&#*9,-/%*,"%0+5*92/*+,-*2/%D&:/C*/J:/#)*&,*:+2/*";*
-+0+'/*:+92/-*<$*0/:(+,&:+5C*/5/:)%&:+5*"%*")(/%*+::&-/,)+5*
"%*&,)/,-/-*-+0+'/2*:+92/-*<$*&0#%"#/%*92/*"%*-9/*)"*=&,-C*
%+&,C*;&%/*"%*")(/%*+:)2*";* ,+ )9%/ 3*
."*%/)9%,*;+&5/-*9,&)2*)"*4&1%".&1C*$"9*092)*#/%;"%0*)(/*
;"55 "=& , '*?48*F?/)9%,*4 /%: (+ ,- &2/*8 9)( " %&K+ )&", I*
#%":/-9%/3*L"55"=*)(/*&,2)%9:)&",2*</5"=*)"*2+D/*)&0/C*
/;;"%)2C*+D"&-*:"2)2C*+,-*&0#%"D/*)(/*2#//-*";*)(/*?48*
#%":/223*
G37;*$"9*(+ D /*# 9 % :( + 2 /- *$ " 9 %*#%"-9:)*; %" 0*+*4&1%" . &1*? / 2 /55/ %C*# 5/ + 2/ *:" ,)+:)*)(/*? / 2/ 55/ %*: " 0 #+,$*
%/'+%-&, '*+55*=+ %%+, )$*+, -*%/# +&%*&229 / 2 C*)( /*;" 55" =&,'*&,2)%9 :)&" , 2 *+# # 5$ *A > M N *&;*$ "9 *# 9 %: ( +2 / -*$ " 9 %*
/E9�/,)*-&%/:)5$*;%"0*4&1%".&1*&,*M+)D&+3*
O3P/*-"*,")*";;/%*%/#+&%2*;"%*#%"-9:)2*)(+)*+%/*,")*:"D/%/-*<$*=+%%+,)$3*QJ:/#)&",2*:+,*</*0+-/*;"%*
?@GR RR?@GG RRC*C*?@GORR 3*
S3A9)TT"; =+%%+,)$*-/D&:/2*+,-*-/D&:/2*,")*:"D/%/-*<$*=+%%+,)$*2/,)*)"*4&1%")&152*=&55*</*%/)9%,/-*)"*
)(/*2/,-/%*+)*2/, - /%U2 * :"2 )3*
?48*7,2)%9:)&",2*+%/*5":+)/-*",*"9%*=/<#+'/*(/%/V*http://rma.mikrotik.com*
Manual3*.(&2*0+,9 +5*&2*# %" D&- / - *W+ 2*&2X *= &)( " 9) *+*= + %%+ , )$*" ;*+ , $*1&, - C*/J # %/22/-*"%*&0#5&/-C*&,: 59-&,'C*<9)*
,")*5&0&)/-*)"C*)(/*&0#5&/-*=+%%+,)$*";*0/%:(+,)+<&5&)$*+,-*;&),/22*;"%*+*#+%)&:95+%*#9%#"2/3*.(/*0+,9;+:)9%/%*
(+2*0+-/*/D/%$*/;;"%)*)"*/,29%/*)(/*+::9%+:$*";*)(/*:",)/,)2*";*)(&2*0+,9+5Y*("=/D/%C*&)*&2*#"22&<5/*)(+)*&)*0+$*
:",)+&,*)/:(,&:+5*&,+::9%+:&/2C*)$#"'%+#(&:+5*"%*")(/%*/%%"%23*>"*5&+<&5&)$*&2*+2290/-*;"%*+,$*&,+::9%+:$*;"9,-*
&,*)(&2*#9 < 5&:+ )&" , C*, " %*;" %*- &%/ :) *" % *&, -&% /: )C*&, :&- / , )+ 5C*:" , 2 /E 9 / , )&+ 5*" %*" )( / % *- +0+'/2*)(+ ) *0 + $*% /2 9 5)*;%" 0*
29:(*+,*&,+::9%+:$C*&,:59-&,'C*<9)*,")*5&0&)/-*)"C*5"22*";*-+)+*"%*#%";&)23*Z5/+2/*%/#"%)*+,$*&,+::9%+:&/2*;"9,-*)"*
29##"%)[0 &1%")&13:"0*
**
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RB435G |
| Gewicht: | 165 g |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 155 mm |
| Frequentie van processor: | 680 MHz |
| Processormodel: | AR7161 |
| Aantal processorkernen: | 1 |
| Compatibele geheugenkaarten: | MicroSD (TransFlash) |
| DC voltage input: | 8 - 30 V |
| Aantal USB-aansluitingen: | 2 |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| Opslagmedia: | Flash |
| Geheugenkaart slot(s): | Ja |
| Reset button: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 3 |
| Netstekker: | DC-in-stekker |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Seriële poort(en): | 1 |
| Temperatuurbewaking: | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 1 |
| Voltagebereik Power over Ethernet (PoE): | 8 - 30 V |
| Opslagcapaciteit: | 64 MB |
| USB-poorttype: | USB Type-A |
| Spanningsbewaking: | Ja |
| Licentieniveau: | 5 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik RB435G stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026