Mikrotik RB911G-5HPnD-US Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd RB911G-5HPnD-US
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik RB911G-5HPnD-US (4 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik RB911G-5HPnD-US of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

See www.routerboard.com --for more information. Contact support@mikrotik.com for support questions.21Aug13
RouterBOARD+912G05HPnD+
Quick&Setup&Guide&and&Warranty&Information&
!"#$%&'1()'*'+, * -'./ * (0 '&23'45%6$$0'7(89-9))'+9:(.9'7(;/'&(<*=(;'*'
>;/9809;'19?@8;6'A7@'B@+9-)'*8 9'*: * (-*= -9'7 (; /' &23'7(8-9))C'RB912UAG0
5HPnD'DB(0(EF G9H'IGJ ')-@ ;'K@8'L& H'M I " '%65'? @8;H'NO J " '!P JQH'*0+'
RB911G05HPnD''DL%J "'! P J H'0@ 'IGJ H'0 @'M I" H '0@ 'J (0 (EF G9Q6
First&use&
•F@009.;'*0;900*'.*=-9)'S')';@';/9'=,(-;'(0'R(T( .@009.;@8
•U9:(.9'*..9?;)'4SL5V'7(;/'*'?*))(:9'E@>'?@7989+'>;/9809;'.*S
=-9'@8'7(;/'*'?@798' '.@009.;@8';@';/9'E@798'W*.X
Powering&
A/9'=@*8+'*..9?;)'?@798'7(;/';/9'K@--@7(0<'B@+9)C''
•R(;/'E@>';@'>;/98$''4S?@8;6'G; *..9?;)'L5V'UF'(0?,;'D*;';/9'
=@*8+Y'/(</98':@-;*<9'099+9+';@'.@B?90)*;9'K@8'?@798'-@))'@0'
-@0<'.*=-9 )Y'* ;'-9 * );'$ 4 V '), < <9 );9 + Q'K8 @B'0@0S);*0+*8+'D?*)S
)(:9Q'E@798'@:98'>;/9809;'(0Z9.;@8)'D0@'?@798'@:98'+*;*'-(09)Q6'A/9'=@*8+'does+not'7@8X'7(;/'G>>>45%6L*K'.@B?-(*0;'
O4V'?@798'(0Z9.;@8)6'
•U(89.;'(0?,;';@';/9'?@798'Z*.X'4S 'L5V
Booting&process&
RouterOS+is+the+operating+system+of+all+RouterBOARD+routers.+Please+see +deta iled+configur ation +guide +he re : ++
http://wiki.mikrotik.com/wiki/Category:Manual#list+
A/ ()'+9:(.9'+@9)0[;'.@B9'K(;;9+'7(;/'*'I98(*-'E@8;'.@009.;@8H')@'(0(;(*-'.@009.;(@0'/*)';@'=9 '+ @ 0 9': ( * ';/ 9'> ;/ 9 80 9 ;'.* = -9 H', )(0 <'
;/9'J(X8@A(X'R (0= @\',;(-(;]6'R (0 =@\ ')/@ ,-+'= 9',)9+ ';@'.@ 0 09 .;';@';/9'+ 9K*, -;'GE'*++89 ))'@K'192.168.88.1+7(;/';/9',)980*B9'
admin'*0+'no+password6'
G0'.*)9']@ , '7 () / ';@ '= @ @ ;'; / 9'+ 9 : (.9 ' K8 @ B '0 9 ;7@8XH'K@8'9 \* B?-9';@',)9'J(X8@ A(X'^ 9;(0) ;*--H'/@-+';/9 '!>I >A '=,;;@ 0'@K';/ 9'+9S
:(.9'7/90');*8;(0<'(;',0;(-';/9'_>U'-(</;';,80)'@KKH'*0+'&8@@:9'7(--');*8;';@'-@@X'K@8'^9;(0);*--')98:98)6'
G0'.*)9'GE'. @ 0 0 9. ;(@ 0 '() '0 @ ;'* :* (-* = -9 H'R(0=@\'. * 0 '*-) @ '= 9 ', )9 + ';@ '. @ 0 0 9 .; ';@ ';/ 9 'JPF'*++ 89))'@K';/ 9'+9:(.96'J@89'(0 K@8S
B*;(@0'/989C'http://wiki.mikrotik.com/wiki/First_time_startup'
Extension&Slots&and&Ports&
•`09'&(<*=(;'>;/9809;'?@8;'DR(;/'P,;@'JUGab')@']@,'.*0',)9'9(;/98');8*(</;'@8'.8@)) @:98'.*=-9)'K@8'.@009.;(0<';@'S
@;/98'09;7@8X'+9:(.9)Q6'A/9'>;/9809;'?@8;'*..9?;)'4SL5V'UF'?@798(0<'K8@B'*'?*))(:9'E@>'(0Z9.;@86'
•",(-;S*'''')'(0'45%6a0'R(T('.*8+'DP!#LO%Q 7(;/;7@ JJFb.@009.;@8
•Only+RB912UAG05HPnDC'B(0(EFGS9')-@;'K@8'9(;/98'*'45%6$$'R(89-9))'.*8+H'@8'*'L&'B@+9B'D7/90'*'L&'B@+9B'()'
,)9+'(0'B(0(EFG9')-@;H'MI"'?@8;'7(--'=9.@B9'(0*.;(:96'G0'!@,;98`I']@,'.*0')9-9.;'7/(./'@K';/9'L&'B@+9B)']@,'7*0;'
;@',)9H'MI"'@8'B(0(EF G9Q6'' IGJ ')-@;'()'*:*(-*=-9'K@8'B(0(EFG9'L&'.*8+) 6'
•Only+RB912UAG05HPnDC'MI"'%65'? @ 8;'
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RB911G-5HPnD-US |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 105 mm |
| Frequentie van processor: | 600 MHz |
| Processormodel: | AR9342 |
| Aantal processorkernen: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 11 W |
| DC voltage input: | 8 - 30 V |
| Intern geheugen: | 32 MB |
| Opslagmedia: | Flash |
| SIM-kaartsleuf: | Nee |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af |
| Reset button: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Netstekker: | DC-in-stekker |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Temperatuurbewaking: | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 1 |
| Voltagebereik Power over Ethernet (PoE): | 8 - 30 V |
| Opslagcapaciteit: | 128 MB |
| Spanningsbewaking: | Ja |
| Licentieniveau: | 3 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik RB911G-5HPnD-US stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026