Mikrotik RB411AR Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik RB411AR (9 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 14 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
9
Downloads
1.369
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RB411AR |
| Gewicht: | 82 g |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 105 mm |
| Frequentie van processor: | 300 MHz |
| Processormodel: | AR7161 |
| Aantal processorkernen: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 14 W |
| DC voltage input: | 10 - 28 V |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Opslagmedia: | Flash |
| Wifi-band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Wifi-standaard: | 802.11g |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Reset button: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Netstekker: | DC-in-stekker |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Fast Ethernet (10/100) |
| Seriële poort(en): | 1 |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 1 |
| Voltagebereik Power over Ethernet (PoE): | 10 - 28 V |
| Opslagcapaciteit: | 128 MB |
| Spanningsbewaking: | Ja |
| Licentieniveau: | 4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026