Mikrotik R11e-LTE Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik R11e-LTE (22 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 20 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.6 MB
Aantal pagina's
22
Downloads
643
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | R11e-LTE |
| Kleur van het product: | Gold, Green |
| Breedte: | 51 mm |
| Diepte: | 30 mm |
| Hoogte: | 5 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Certificering: | CE |
| Aantal: | 1 |
| Intern: | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen: | IPv4, IPv6 |
| Hostinterface: | Mini PCI Express |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 150 Mbit/s |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 70 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026