Mikrotik R11e-5HacD Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik R11e-5HacD (28 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 50 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
855
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | R11e-5HacD |
| Breedte: | 50 mm |
| Diepte: | 30 mm |
| Hoogte: | 13 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Interface: | RF Draadloos |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Aantal: | 1 |
| Temperatuur bij opslag: | -5 - 65 °C |
| Intern: | Ja |
| Frequentiebereik: | 4.92 - 6.1 GHz |
| Hostinterface: | Mini PCI Express |
| Aansluiting(en): | 2x MMCX |
| Chipset: | QCA9882 |
| Wifi: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 65 °C |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026