Mikrotik netPower 15FR Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik netPower 15FR (21 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 101 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.9 MB
Aantal pagina's
21
Downloads
1.337
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | netPower 15FR |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 304 mm |
| Diepte: | 212 mm |
| Hoogte: | 71 mm |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Vermogensverbruik (max): | 29 W |
| DC voltage input: | 18 - 57 V |
| Certificering: | CE/RED, EAC, ROHS |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10, 100 Mbit/s |
| Flash memory: | 16 MB |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Type geheugen: | RAM |
| Switchingcapaciteit: | 7.2 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 16 |
| Netstekker: | DC-in ingang |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Fast Ethernet (10/100) |
| Aantal moduleslots SPF: | 2 |
| Throughput: | 3600 Mpps |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Verzending snelheid: | 5.4 Mpps |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026