Mikrotik NetMetal 5 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik NetMetal 5 (6 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 22 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
10.3 MB
Aantal pagina's
6
Downloads
1.314
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | NetMetal 5 |
| Gewicht: | 865 g |
| Breedte: | 143 mm |
| Diepte: | 48 mm |
| Hoogte: | 247 mm |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| LED-indicatoren: | Signal strength, Status |
| Montage gereedschap: | Ja |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Frequentieband: | 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 23 W |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Modulatie: | 256-QAM |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Intern: | Nee |
| Reset button: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Kanaalbandbreedte: | 80 MHz |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximum outdoorbereik: | 1000 m |
| Chipset: | QCA9880-BR4A-R |
| AC-ingangsspanning: | 8 - 30 V |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026