Mikrotik netFiber 9 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik netFiber 9 (18 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 164 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.1 MB
Aantal pagina's
18
Downloads
974
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | netFiber 9 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 304 mm |
| Diepte: | 212 mm |
| Hoogte: | 71 mm |
| Stroombron: | DC |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP54 |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Processormodel: | 98DX226S |
| Vermogensverbruik (max): | 16.3 W |
| DC voltage input: | 18 - 57 V |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, RoHS |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Flash memory: | 16 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Type geheugen: | DDR3-SDRAM |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Netstekker: | DC-in ingang |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Aantal moduleslots SPF+: | 4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026