Mikrotik NetBox 5 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik NetBox 5 (24 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 141 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.1 MB
Aantal pagina's
24
Downloads
1.471
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | NetBox 5 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 390 g |
| Breedte: | 246 mm |
| Diepte: | 135 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| LED-indicatoren: | Status |
| Frequentieband: | 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 12 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Compatibele besturingssystemen: | RouterOS |
| Spanning: | 30 V |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| WAN-poort: | Wi-Fi, Ethernet (RJ-45) |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026