Mikrotik mANT 15s Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik mANT 15s (5 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 29 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.7 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
1.414
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | mANT 15s |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 734 g |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 82 mm |
| Hoogte: | 348 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentieband: | 5.17 - 5.825 GHz |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Soort antenne: | Sector-antenne |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 15 dBi |
| Aansluiting antenne: | RP-SMA |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85177100 |
| Isolatie: | 40 dB |
| Geslacht connector: | Mannelijk/Mannelijk |
| Front-verhouding terug: | 30 dB |
| Polarisatie: | Dubbele polarisatie |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR): | 1.4 - 1.8 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026