Mikrotik LHGG LTE6 kit Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik LHGG LTE6 kit (23 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 20 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.8 MB
Aantal pagina's
23
Downloads
1.056
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | LHGG LTE6 kit |
| Kleur van het product: | Wit |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP54 |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Plaatsing: | Pole, Wall |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Processormodel: | 88F3720 |
| RAM-capaciteit: | 0.256 GB |
| Interne opslagcapaciteit: | 0.016 GB |
| 3G bands ondersteund: | 850,900,1900,2100 MHz |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Type stroombron: | Power over Ethernet (PoE) |
| Inclusief AC-adapter: | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 8 W |
| Certificering: | EAC |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| 4G frequentie ondersteund: | 700,850,900,1800,1900,2300,2500,2600 MHz |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, RoHS |
| Type processor: | Ja |
| Ingangsspanning: | 12 - 57 V |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Soort antenne: | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 17 dBi |
| Soort apparaat: | Modem voor mobiele netwerken |
| Datanetwerk: | 2G, 3G, 4G |
| Aantal SIM cards: | 1 |
| 2G-banden ondersteund: | 850,900,1800,1900 MHz |
| GSM bands ondersteund: | 850,900,1800,1900 MHz |
| Externe adapter: | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik: | Ja |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Output current: | 0.8 A |
| Spanning: | 24 V |
| Flash memory: | 16 MB |
| Aantal SIM cards tegelijk: | 1 |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 300 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| DC voltage bereik: | 12 - 57 V |
| Afneembare antennes: | Ja |
| Mini PCI Express slots: | 1 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 70 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Type antennerichting: | Directioneel |
| 4G LTE categorie: | 6 |
| Inclusief PoE-adapter: | Ja |
| 4G FDD-LTE-banden ondersteund: | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| 4G TDD-LTE-banden ondersteund: | 1900,2300,2500,2600 MHz |
| 2G-categorie: | Klasse 12 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026