Mikrotik LHG XL 2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik LHG XL 2 (3 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 15 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
3
Downloads
1.025
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | LHG XL 2 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Hoogte: | 245 mm |
| Frequentie van processor: | 650 MHz |
| Processormodel: | QCA9533 |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Diameter: | 550 mm |
| Type stroombron: | AC, DC |
| Vermogensverbruik (max): | 5 W |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ingangsspanning: | PoE 10 - 30 V |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 21 dBi |
| Flash memory: | 16 MB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026