Mikrotik LHG 5 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik LHG 5 (9 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 56 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.9 MB
Aantal pagina's
9
Downloads
400
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | LHG 5 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 560 g |
| Breedte: | 391 mm |
| Diepte: | 222 mm |
| Hoogte: | 391 mm |
| Gewicht verpakking: | 1980 g |
| Breedte verpakking: | 450 mm |
| Diepte verpakking: | 450 mm |
| Hoogte verpakking: | 145 mm |
| Plaatsing: | Paal |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentieband: | 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 6 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Gevoeligheid ontvanger: | -96, -80, -75 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10, 100 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 24.5 dBi |
| Intern: | Nee |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): | 54 Mbit/s |
| Flash memory: | 16 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 54 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Nee |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Zendvermogen: | 25 dBmW |
| AC-ingangsspanning: | 11 - 30 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 5 - 95 procent |
| Inclusief PoE-adapter: | Ja |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026