Mikrotik hAP ac³ Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik hAP ac³ (28 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 180 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
6.7 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
324
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | hAP ac³ |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 251 mm |
| Diepte: | 129 mm |
| Hoogte: | 39 mm |
| Frequentie van processor: | 719 MHz |
| Processormodel: | Qualcomm Atheros IPQ4019 |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Type stroombron: | DC |
| Indicatielampje: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 5 |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Type processor: | Ja |
| Geheugenkaart slot(s): | Nee |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 867 Mbit/s |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antennas quantity: | 2 |
| 3G: | Nee |
| 4G: | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 1 |
| Ethernet WAN: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| 5G: | Nee |
| Type WAN-aansluiting: | RJ-45 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Type product: | Router om neer te zetten |
| Antenne-ontwerp: | Extern |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026