Mikrotik DynaDish 5 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik DynaDish 5 (26 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 39 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.5 MB
Aantal pagina's
26
Downloads
1.361
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | DynaDish 5 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 404 mm |
| Diepte: | 175 mm |
| Hoogte: | 404 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Frequentieband: | 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 16 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 25 dBi |
| Intern: | Nee |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Antennefuncties: | Ingebouwde antenne |
| Chipset: | QCA9882-BR4A-R |
| AC-ingangsspanning: | 11 - 60 V |
| H-plane (3 dB straalbreedte): | 8 ° |
| E-plane (3 dB straalbreedte): | 8 ° |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026