Mikrotik CSS610-8P-2S+IN Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CSS610-8P-2S+IN (8 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 32 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.803
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CSS610-8P-2S+IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 272 mm |
| Diepte: | 216 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Stroombron: | AC/DC |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP20 |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Stroom: | 2.2 A |
| Processormodel: | Marvell 88E6193X |
| Inclusief besturingssysteem: | SwitchOS Lite |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Vermogensverbruik (max): | 162 W |
| DC voltage input: | 48 - 57 V |
| Certificering: | EAC |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, RoHS |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 70 °C |
| Reset button: | Ja |
| Rack-montage: | Ja |
| MAC adres filtering: | Ja |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Flash memory: | 0.064 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| VLAN=ondersteuning: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | 56 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: | 140 W |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 8 |
| Broadcast stormbeheer: | Ja |
| Fanloos: | Ja |
| Rekbevestigingspakket: | Ja |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: | 2 |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: | Passive PoE |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026