Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM (21 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 51 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.8 MB
Aantal pagina's
21
Downloads
344
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS354-48G-4S+2Q+RM |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Breedte: | 443 mm |
| Diepte: | 297 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX0 |
| Frequentie van processor: | 650 MHz |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Vermogensverbruik (max): | 60 W |
| Certificering: | CE/RED, EAC, RoHS |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Rack-montage: | Ja |
| Flash memory: | 16 MB |
| Switchingcapaciteit: | 336 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 48 |
| Console port: | RJ-45 |
| Netstekker: | AC-in-aansluiting |
| Switch-laag: | L2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Full duplex: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 60 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
| Aantal moduleslots SPF+: | 4 |
| Verzending snelheid: | 235 Mpps |
| Rekbevestigingspakket: | Ja |
| Aantal GSFP+-moduleslots: | 2 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026