Mikrotik CRS328-4C-20S-4S Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS328-4C-20S-4S (6 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 27 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.7 MB
Aantal pagina's
6
Downloads
1.157
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS328-4C-20S-4S |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 443 mm |
| Diepte: | 44 mm |
| Hoogte: | 200 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Vormfactor: | 1U |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Vermogensverbruik (max): | 43 W |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Type processor: | Ja |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad |
| Rack-montage: | Ja |
| Aantal voedingen: | 1 |
| Flash memory: | 16 MB |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| VLAN=ondersteuning: | Ja |
| Access Control List (ACL): | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Nee |
| Switchingcapaciteit: | 128 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | 16000 entries |
| 10G support: | Ja |
| IGMP snooping: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Console port: | RJ-45 |
| Switch-laag: | L2/L3 |
| Aantal moduleslots SPF: | 20 |
| Jumbo Frames ondersteuning: | Ja |
| Port mirroring: | Ja |
| Verbindingsaggregatie: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 60 °C |
| Aantal moduleslots SPF+: | 4 |
| Verzending snelheid: | 95.2 Mpps |
| Jumbo frames: | 10218 |
| Broadcast stormbeheer: | Ja |
| Rekbevestigingspakket: | Ja |
| Aantal Combo SFP-poorten: | 4 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026