Mikrotik CRS326-24G-2S+RM Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS326-24G-2S+RM (4 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 114 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
1.584
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS326-24G-2S+RM |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Breedte: | 440 mm |
| Diepte: | 144 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Vermogensverbruik (max): | 24 W |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Type processor: | Ja |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.1Q |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: | SNMP |
| Compatibele besturingssystemen: | RouterOS, SwitchOS |
| Web-gebaseerd management: | Ja |
| Flash memory: | 16 MB |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| VLAN=ondersteuning: | Ja |
| Access Control List (ACL): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Aantal VLANs: | 4000 |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 24 |
| Console port: | RJ-45 |
| Switch-laag: | L2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port mirroring: | Ja |
| Spanning tree protocol: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 60 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
| Aantal moduleslots SPF+: | 2 |
| Broadcast stormbeheer: | Ja |
| Rekbevestigingspakket: | Ja |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026