Mikrotik CRS310-8G+2S+IN Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS310-8G+2S+IN (19 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 87 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.5 MB
Aantal pagina's
19
Downloads
1.059
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS310-8G+2S+IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 200 mm |
| Diepte: | 206.1 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Stroombron: | DC |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP20 |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Processormodel: | 98DX226S |
| Vormfactor: | 1U |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Vermogensverbruik (max): | 34 W |
| DC voltage input: | 18 - 57 V |
| Certificering: | CE, EAC, ROHS |
| Intern geheugen: | 256 MB |
| Type processor: | Ja |
| Aantal ventilatoren: | 1 ventilator(en) |
| Rack-montage: | Ja |
| Flash memory: | 32 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 8 |
| Switch-laag: | L3 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 60 °C |
| Aantal moduleslots SPF+: | 2 |
| Aantal USB Type-A-poorten: | 1 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026