Mikrotik CRS112-8P-4S-IN Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik CRS112-8P-4S-IN (20 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 23 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.5 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
743
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS112-8P-4S-IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Frequentie van processor: | 400 MHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Vermogensverbruik (max): | 10 W |
| DC voltage input: | 18 - 57 V |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Type processor: | Ja |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Compatibele besturingssystemen: | RouterOS L5 |
| Flash memory: | 16 MB |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Nee |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 8 |
| Netstekker: | DC-in ingang |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 60 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026