Mikrotik cAP ax Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik cAP ax (29 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 74 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.8 MB
Aantal pagina's
29
Downloads
1.234
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | cAP ax |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 228 mm |
| Diepte: | 228 mm |
| Hoogte: | 48 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP20 |
| Plaatsing: | Plafond |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Processormodel: | IPQ-6010 |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Vermogensverbruik (max): | 28.2 W |
| Certificering: | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: | WPA3-EAP, WPA3-PSK |
| Soort antenne: | Intern |
| Output current: | 0.4 A |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 1774 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz): | 1200 Mbit/s |
| DC voltage bereik: | 18 - 57 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Inclusief PoE-adapter: | Ja |
| 6 GHz: | Nee |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: | Passive PoE |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026