Mikrotik BaseBox 6 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik BaseBox 6 (52 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 76 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
52
Downloads
309
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | BaseBox 6 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 246 mm |
| Diepte: | 135 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 23 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Intern: | Nee |
| Flash memory: | 128 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | - Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 10 - 30 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 12 W |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026