Mikrotik BaseBox 2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Mikrotik BaseBox 2 (26 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 45 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.1 MB
Aantal pagina's
26
Downloads
698
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | BaseBox 2 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Gewicht: | 390 g |
| Breedte: | 246 mm |
| Diepte: | 135 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Processormodel: | Qualcomm Atheros AR9342 |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Frequentieband: | 2.4 - 2.5 GHz |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 14 W |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Compatibele besturingssystemen: | RouterOS |
| Spanning: | 30 V |
| 2,4 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aansluiting(en): | 2 x RP-SMA |
| WAN-poort: | Wi-Fi, Ethernet (RJ-45) |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 60 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026