Iiyama ProLite XUB2492QSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite XUB2492QSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite XUB2492QSU (30 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite XUB2492QSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/30

ENGLISH
USER MANUAL
Thank you very much for choosing the
iiyama LCD monitor.
We recommend that you take a few
minutes to read carefully through
this brief but comprehensive manual
before installing and switching on the
monitor. Please keep this manual in a
safe place for your future reference.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XUB2492QSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 3400 g |
| Breedte verpakking: | 564 mm |
| Diepte verpakking: | 386 mm |
| Hoogte verpakking: | 120 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 23.8 " |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 155 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Wide Quad HD |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.206 x 0.206 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 20 kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 540 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 358 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 209.5 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5900 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Horizontaal draaibaar: | 45 - 90 ° |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Frameloos ontwerp: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| NTSC-dekking (normaal): | 72 procent |
| Grootte beeld (horizontaal): | 527 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 296 mm |
| Staander inbegrepen: | Ja |
| Voetenkleur: | Zwart |
| sRGB-dekking (gemiddeld): | 99 procent |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Scharnier: | Ja |
| Pivot hoek: | 0 - 90 ° |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten: | 1 |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 25 W |
| Bereik kantelhoek: | 5 - 23 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite XUB2492QSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026