Iiyama ProLite XU2793QSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite XU2793QSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite XU2793QSU (9 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite XU2793QSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/9

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama
LCD monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte
maar complete handleiding
zorgvuldig door te lezen, voordat u
de monitor instaleert en inschakelt.
Bewaar deze handleiding goed om
later als referentie te gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XU2793QSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 5700 g |
| Breedte verpakking: | 688 mm |
| Diepte verpakking: | 125 mm |
| Hoogte verpakking: | 465 mm |
| Beeldschermdiagonaal: | 27 " |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1300:1 |
| Snelstartgids: | Ja |
| Markt positionering: | Bedrijf |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 151 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Nee |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Wide Quad HD |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Ja |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 68.5 cm |
| Adaptive Sound Control (ASC): | Ja |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 22 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 613.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 189 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 435 mm |
| Gewicht (met standaard): | 4200 g |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 335.7 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 596.7 mm |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 22 W |
| Bereik kantelhoek: | 22 - 4 ° |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1692550 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite XU2793QSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026