Iiyama ProLite XUB2292HSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite XUB2292HSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite XUB2292HSU (41 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite XUB2292HSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/41

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt.
Bewaar deze handleiding
goed om later als referentie te
gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XUB2292HSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 5900 g |
| Breedte verpakking: | 560 mm |
| Diepte verpakking: | 159 mm |
| Hoogte verpakking: | 380 mm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 22 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Markt positionering: | Kantoor |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 100 Hz |
| HD type: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 0.4 ms |
| Pixel pitch: | 0.248 x 0.248 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 55 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 14 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 489.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 109.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 486.5 mm |
| Gewicht (met standaard): | 4500 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Draaibaar: | Ja |
| Horizontaal draaibaar: | 90 - 45 ° |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| NTSC-dekking (normaal): | 72 procent |
| Grootte beeld (horizontaal): | 267.8 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 476.1 mm |
| sRGB-dekking (gemiddeld): | 99 procent |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Scharnier: | Ja |
| Pivot hoek: | 0 - 90 ° |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 14 W |
| Bereik kantelhoek: | 25 - 5 ° |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1772302 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite XUB2292HSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026